Finger Family Rhymes And Game

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 213,4 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma EDUBUZZKIDS
Finger Family Rhymes And Game çocuklarınızı eğlendirecek parmak aileyi sunuyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebileceğiniz Finger Family Rhymes And Game mobil oyununda çocuklarınız akit geçirirken çok. Parmak ailesinin bir çok unsuru oyun içerisinde çocuklarınızı oldukça eğlendirecektir. 

Parmak ailesini düzenlemek isterseniz her beş parmağı tamamlamak için ailenin fertlerini silütlerinin üstüne sürükleyip bırakın. Aile üyesini ortaya çıkarmak için yumurta üzerine dokunun ve ardından onların gölgesine sürükleyip bırakın. Aileyi tamamladığınız anda başka bir oyun seviyesine girecek ve daha fazla seviye geçmeye çalışacaksınız. 

Eğllenceli bir mobil oyun olan Finger Family Rhymes And Game oyununda zaman geçiren çocuklarınız hem eğlenecek hemde kişisel eğitimlerine katkı sağlayacaklar. Bu da onlara kaliteli zaman sunacaktır. Bu eğlenceli bulmaca oyunu çözüldüğünde ekranda tüm elemanlar şeker, roket ve balonlarla eğleneceksiniz. 

Akıllı cep telefonunuzu çocuklarınız için eğlenceli bir hale getirmek için Finger Family Rhymes And Game mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Oyunda renkli görseller ve eğlendirici içerikler keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır. 

 
Finger Family Rhymes And Game indir
DİĞER SÜRÜMLER