Finger Family Rhymes And Game

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma EDUBUZZKIDS
IOS cihazınıza indireceğiniz Finger Family Rhymes And Game mobil oyununda çocuklarınızı renkli görseller bekliyor.

Finger Family Rhymes And Game mobil oyununu IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilir ve oyun ile çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 

Bu renkli eğitim uygulaması, bir aile üyeleri kendi gölgeleri sürükleyip bırakabilirsiniz ve parmak aile şarkısı Enjoy için, bir eğitim ve eğlenceli bir interaktif oyun. Güzel, eğlenceli ve renkli bir oyundur Bu oyun ile birlikte parmak aile şarkı sözleri öğrenebilirsiniz. Parmak figürünün üstüne aile üyelerini tek tek yerleştirebilirsiniz. Resmi tamamladığınız da farklı bir parmak ailesi düzenleyeceksiniz. 

Oyunda aile fertlerini tamamladığınız anda ekranda balonlar patlayacak ve eğlencenizi iki katına çıkartacaktır. Oyunda daha fazla balon görmek için seviyeleri tamamlamanız gerekiyor. Her seviyede başarılı bir şekilde ilerlemeye çalışacaklar. 

Bu eğitim oyunu problem çözme, mantıksal ve bilişsel beceriler, konsantrasyon ve hafıza becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Basit ve sezgisel kontroller çocukları zorlamadan ilerletecekler. Finger Family Rhymes And Game bulmaca oyunu ile parmak aileyi tamamlayarak ekranan gelecek balonlalr ile elenen çocuklarınızın yanında olabilirsiniz. Oyunda her çocuklarınızı eğlendirecektir. 

Finger Family Rhymes And Game indir
DİĞER SÜRÜMLER